PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Roubenka Anita

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka se nachází ve vesnici Kunčice č.p. 126, 3 km od Starého města pod Sněžníkem v krásné přírodě na úpatí Rychlebských hor a Jeseníků. Je umístěna naproti skiareálu Kunčice s krásným výhledem na něj. Ve Starém městě je vlaková stanice. Jezdí tu i autobus. Autem lze přijet přímo k chalupě. Parkování je před chalupou pro tři osobní auta. Klidné prostředí s možností širokého sportovního a turistického využití. V blízkém okolí několik dalších skiareálů (Skiareál Kraličák 1 km, Hynčice pod Sušinou,Skiareál Paprsek 8 km), jen si vybrat. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování až pro 13 osob. WIFI připojení, gril, sauna, mini kulečník, zastřešená terasa, zapuštěný bazén se sprchou. Hlavní společenská část roubenky je obývací pokoj spojený s kuchyní, která je vybavena kuchyňským koutem s nádobím, myčkou, indukční varnou deskou, troubou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem, automatickým kávovarem. Jídelna má velký jídelní stůl a 8 židlí. V obývacím pokoji jsou kachlová kamna na dřevo, která slouží k vytápění celého objektu, nebo je možné vytápět elektřinou. V případě topení dřevem v kachlových kamnech je cena za dřevo 500 Kč za týden. Spodní patro má podlahové vytápění, horní patro radiátory. Ve spodní části relaxační místnost s finskou saunou a lehátky pro pozdější odpočinek po saunování. Chalupa disponuje dvěma koupelnami, v obou je sprchový kout a ve spodní i vana. V horním patře jsou tři ložnice. Ložnice č.1 je vybavena manželskou postelí pro dva a dvě samostatné postele, z nichž jedna je rozložitelná na další lůžko. Ložnice č.2 je vybavena manželskou postelí pro dva a jednu samostatnou postelí, která je rozložitelná na další lůžko. Ložnice č. 3 je vybavena jednou manželskou postelí pro dva a dvě samostatná nerozkládací lůžka. Celkem povoleno maximálně 13 osob. U chalupy je terasa, kde je možnost grilování na plynovém grilu. Ve spodní části chalupy je místnost pro lyže, nebo kola.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Kunčicích je Ranč - vyjížďky na koních po přírodě jak pro pokročilé, tak pro začátečníky - ranckuncice.wixsite.com/ranckuncice, půjčovna kol a koloběžek - skikuncice.cz/cyklobus-pujcovna-kol-koloběžek, 4,5 km upravených sjezdovek, čtyřsedačková lanovka a poma, dětský vlek, běžecké trasy - www.skikuncice.cz, půjčovna lyží a snowboardů - skikuncice.cz/pujcovna-lyzi výlety po okolí v krásné přírodě, cykloturistika, pěší turistika v blízkosti je stezka v oblacích Dolní Morava, Mamutíkův vodní park a bobová dráha na Dolní Moravě, relax centrum Kolštejn, termální park Velké Losiny, Bobová dráha Stříbrnice Kraličák.